Tezel Camping

Ulaşım

Tezel Camping Düzce’nin Akçakoca ilçesinde yer alıyor. Akçakoca’ya gitmek için öncelikle Düzce’ye ulaşmanız gerekiyor. İstanbul – Düzce arası 200 km. İstanbul’dan TEM Otoyolu’nu kullanarak Düzce çıkışından çıktıktan sonra Düzce tabelalarını takip edin. Düzce çıkışı ile Tezel Camping arası 50 km. Düzce’ye girdikten biraz sonra sola doğru Akçakoca tabelasını göreceksiniz. Daha sonra Akçakoca Ereğli ayrımından Akçakoca’ya döndükten 2 km sonra sağa doğru şehir merkezi tabelasını göreceksiniz. Buradan girerek sahile doğru ilerleyin. Bir müddet sonra ‘tourist information’ kulübesini göreceksiniz. Yola devam edin ve şehrin tam merkezine girmiş olun. Ana yoldan devam edip Adapazarı tabelalarını takip edin. Hemen karşınıza Beşyol çıkacak. İsminden de anlaşıldığı üzere 5 ayrı yön var. Bu beş yolda köşede Tezel Camping tabelasını göreceksiniz. Sağa doğru devam ettiğinizde 500 m ileride kamp alanını göreceksiniz.

Genel Bilgiler

Yiyecek : Şehir içinde bulunan bu kamp alanında alanında bir restoran var.

Masa/Sandalye : Restoran haricinde bulunmuyor

Su : Kamp şehir içinde, içme suyu satın alabilirsiniz. Duşları var

Elektrik : Alanda aydınlatma mevcut.

Çadır Zemini : Çimen

Alternatif Konaklama : Karavan ve butik otel

Tuvalet : Tuvaletler çok temiz ve tuvalet kağıdı bulunuyor.

Ateş Yakma : Uygun alan yok

Ücret : Çadır yeri kirası 3 euro, ayrıca kişi başına 5 Euro ödeniyor

GPS : 41.088617, 31.110400

Telefon : 0 380 611 4115

Eposta : [email protected]

Web : http://www.tezelcamping.com.tr

Adres : Esentepe Mevkii İstanbul Caddesi 81650 Akçakoca Düzce 

Mekan

Tezel Camping uluslararası standartlara sahip ve uluslararası kuruluşlara üye bir kamp alanı. Denize sıfır konumlanmış. Fakat kayalık kenarında olduğundan kamp içinden denize girilmiyor. Kamp alanının içi oldukça yeşil. Burada oturup gün batımını deniz manzarasıyla izlemek hayli keyifli. Kamp alanı 20 karavan kapasiteli, ayrıca bir de butik otel var. Çadırlarınız için çok güzel deniz manzaralı yerler var. Hatta 2-3 çadırlık tam denize sıfır bir mekan var. Alan gerçekten çok temiz. Kampı Sinan Bey işletiyor. Gezilip görülecek yerler için kendisine danışabilirsiniz.

Kamp içerisinde bir tavşan kulübesi var ve evcilleştirilmiş olan bu tavşanlar gündüz serbest bırakılıyorlar. Ayrıca birkaç hamak denize nazır sizleri bekliyor. Tesis aynı zamanda restoran gibi çalışıyor. Kır düğünleri ve özel yemekli kutlamalar için 250 kişi kapasiteli bir restoranı var. Denize girmek isterseniz Akçakoca’daki plajlara yürümelisiniz.